Ogłoszenie


#1 2019-06-06 06:57:17

KosteK9171

http://i.imgur.com/YzRVJ7Y.png

Zarejestrowany: 2019-06-06
Posty: 1
Punktów :   

Siemanko wszystkim Witam Zetkowiczów 😉

Siemanko mordy mam na imię Michał dla znajomych Kostek mam 19lat mieszkam na dolnym Śląsku okolice Polkowic. Uczę się w zawodzie sprzedawca jestem na 3 roku szkoły zawodowej i ostatniej jestem miły kulturalny zabawny Kocham Dziewczyny i ogólnie normalny że mnie gościu. Posiadam Zetke jakoś 6lat moja Zetka jest z 2011r i została zakupiona w salonie w Legnicy. Moja Zetka jest wyjątkowa ponieważ wytrzymała tyle lat ma aktualnie 34tys. Km przebiegu i stale rośnie miała przez ten czas trochę mniejszych a także większych napraw. W skrócie to miała dwie duże Awarie a także nic po za tym nie miała także kapitalnego remontu ani razu  Moją oryginalna Zetke 50 na oryginalnych częściach bez przeróbek udało mi się osiągnąć wynik 53km/h poprzez GPs gdy zaczynałem ja "tuningować" haha mój wynik wyszedł 82km/h z górki na prostej zaledwie 74km/h ale i tak Doganialem moich kolegów którzy mieli już poprzerabiane Chińczyki na 70-siątki byłem wstanie nawet równać się że ścigaczkami 2t gdy przerobiłem cylinder z głowicą na 70 i wymieniłem tłok na większy z pierścieniami i wgl byłem w szoku po dotarciu na przełożeniach przód 16z tył 48z moja Zetka na liczniku wykręciła 100km/h  teraz w planach założenia większej opony na tył bo tamta już prawie bierznika nie posiada Chcem jeszcze wstawić Silnik o pojemności 250cm sześciennych Moretti 25km 130-160km/h zależy od przełożeń zębatek i od dobrego dotarcia. 70mam już jakoś 2lata i już nie ma dawnej mocy. Posiadam Zetke jakoś 6lat przy tym 2lata stała w szopie bo coś tam z nią było nie było magika który by ją uruchomił. Z Góry Polecam motorek ja go nigdy nie oszczędzałem katowałem na każdym kilometrze jazdy. Wdzięczny motorek nie trzeba o niego zbytnio dbać żeby jeździł a gdy się to robi to naprawdę posłuży bez jakichś poważnych naprawach. Gdybym o nią dbał od początku myślę że tłok by do tej pory był oryginalny ale mogę teraz tak gdybać. Przeróbkę robiłem z 50 na 72cm jakoś 2lata po zakupie na przebiegu nie całe 20tys na 70-siatce walnąłem już ponad 10  i myślę że walnąłbym jeszcze drugie tyle ale brak mocy mnie dobija Myślę że 250 powinna wystarczyć tylko mam nadzieję żeby wszystko ładnie podpasowalo bez żadnych przeróbek. Rometa Zetke Polecę wszystkim osobom którym chcą mieć motocykl z Duszą i uczuciami bo Ta Zetka moja odziwo posiada mam nadzieję że posłuży mi do końca swoich dni Aż rama nie strzeli  będą na niej jezdzil. Hehe

Offline

 
Liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz przegrywanie kaset vhs w polsce kurs montera klimatyzacji cena