Ogłoszenie


#1 2024-04-09 17:09:29

 miki1405

http://i.imgur.com/YzRVJ7Y.png

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2016-05-25
Posty: 5
Punktów :   
Pojazd: Zetka 50 (chiński odpowiednik)
Wiek: 31

Zbiornik paliwa

Witam.

Mam duży problem. Otóż, w Zetce zardzewiał bak od wewnątrz. Długo stała, niezatankowana do pełna, pojawiła się wilgoć i rdza. Próbowałem to wszystko wypłukać, wyczyścić, wysuszyć, jednak ciężko pozbyć się wszystkiego w powodu konstrukcji baku. a z tej rdzy jest osad, który osiada na dnie i dostaje się do gaźnika. Sitko kranika, które jest w baku niestety nie zatrzymuje tego, a dodatkowy filtr, o ile by to zatrzymał, to pewnie ciągle byłby zapchany...

Padła zatem decyzja zakupu nowego zbiornika, aby problem zniknął całkowicie. Zacząłem przeszukiwać internet, ale okazuje się, że wszystkie znalezione strony oznajmiają, iż zbiorniki są niedostępne. Zwróciłem się zatem do samej firmy Romet z zapytaniem, czy można u nich taki zbiornika zakupić, a jeśli nie, to czy pasowałby jakiś inny. Otrzymałem tylko odpowiedź, że zbiorników do Zetki już nie produkują. Czy ktoś z Was ma może wiedzę, czy da się gdzieś jeszcze kupić nowy zbiornik, lub czy istnieje jakiś inny/uniwersalny, który będzie pasował?? Z góry dziękuję za każdą pomoc, jak nie rozwiążę tego problemu, pozostanie mi oddać ją na szrot, albo bawić się w sprzedaż na części...

Pozdrawiam,
Piotr

Offline

 
Liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz mapa fotowoltaiki Serwis laptopów piastów masaże w Ciechocinku soda kaustyczna wrocław