Ogłoszenie


#31 2011-05-22 21:16:57

 PickNick

http://oi58.tinypic.com/nbviuo.jpg

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 2630
Punktów :   17 
Pojazd: Yamaha fz1 Fazer

Re: Hamowanie Silnikiem

Piszę o zetce w samych superlatywach, przejechałeś Zetką, bez kiwnięcia palcem 6000 km? Ujeżdżałem jedną zetkę i kilka ogarów, we wszystkcih egzemplarzach skrzynia chodziła ok, co w porównaniu do hondy, oznacza tragedia. Zastanów się nad czym ty człowieku piszesz na forum, do administratora. Gimbusiarskie wnioski, kłótnia, na przegranej pozycji, zero doświadczenia w motocyklach, niedojrzałość w postach, nadinterpretacja faktów. Wydaje mi się, że piszę z debilem. Czuję, jakbyś rywalizował o wiedzę, lub coś, nie istotnego dla mnie... Nie ze mną człowieku.

Wszystko tłumaczyć jak głupcowi...

bo czasami trzeba stanąć na dźwignie by bieg wszedł

oznacza, że bieg nie wchodzi i trzeba dużo siły by wszedł, co nie jest dobre dla skrzyni, wyolbrzymienie. I tutaj też widać twoje zerowe doświadczenie. Każdy motocykl może się zablokować, jeśli zbijamy biegi na raz... Trzeba wtedy przejechać 10 cm do przodu i tyle.

Śmieszne jest dla mnie określenie, jak w masło, skoro wiem, że biegi, w żadnym 139fmb nie wchodzą jak w masło, pojeździj czasami sprzętem za 25 tyś zł, to zobaczysz, co to jest "jak w masło"

Myślę, że mój egzemplarz jest jednym z cudownych chińczyków, gdyby nie silnik 50, nigdy bym jej nie sprzedał. Dla ciekawostki, z moją Zetką nic nie robiłem, 100% oryginał i zawsze mi odpaliła, bezawaryjny, świetny jak na tą cenę sprzęt. NIC SIĘ NIE STAŁO, nawet śrubka nie odpadła, co się dzieje w dużo droższych i firmowych sprzętach. Ale to dopiero 6000 km.

Ban na miejscu za taki offtopic, zakończyłem dyskusję na poście #20 , co oznacza ponad 120% warnów dla ciebie, lecz nie będę taki aż zuy. Proszę, w dalszym użytkowaniu forum, o powstrzymanie się w rywalizowaniu z innymi użytkownikami, wnikliwym interpretowaniem postów oraz kulturą i chęcią nabycia NOWEJ wiedzy, nie tylko dzielenia się swoją, bo nie jest wielka. Inaczej krótka kariera ciebie/Pana czeka, nie będę kombinował, dla mnie masz 14 lat...  Jak cię widzą tak cię piszą. To forum ma być bezkolizyjne, takie jakie było, kultura, pomoc, poradniki, dyskusja. Kiedyś mi napisałeś, że myślę, że wiem najwięcej o zetkach i jestem the best, bo jestem adminem, nie prawda...  Tutaj się zaczęła rywalizacja. Jeśli coś jeszcze chcesz, proszę pw.

Forum powstało, dla pomocy innych oraz dla sympatyków zetek, którym też jestem.

Offline

 

#32 2011-05-22 21:32:40

oldboy

Gość

Re: Hamowanie Silnikiem

Cały ten tekst właśnie pokazał, że "jesteś the best bo jesteś adminem" władza nie znosząca żadnej krytyki,

Kasuj moje konto, bo to forum jest bez sensu, ok, cześć, ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. A warnami mnie nie strasz!!!!! już się boję Warna, albo Bana od admina, no proszę Cię, sam adminowałem w kilku miejscach i wszyscy... WSZYSCY śmieją się z takich adminów, którzy straszą

kasuj konto!!!! papa

aha i kolego adminie, nie zapomnij zablokować mojego IP, zebym nie mógł widzieć, że skasowałeś krytyczne dla siebie posty (swoje wypowiedzi też powinieneś) (i tak sprawdzę ;P)

a przebieg w Zetce mam porównywalny, MISZCZU!!!, w tym miejscu znowu pokazałeś, że uważasz się za the best... 6000 to nic!!!

Ostatnio edytowany przez oldboy (2011-05-22 21:44:36)

 

#33 2011-05-22 21:45:13

 PickNick

http://oi58.tinypic.com/nbviuo.jpg

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 2630
Punktów :   17 
Pojazd: Yamaha fz1 Fazer

Re: Hamowanie Silnikiem

i na koniec: mam przebiego 9863, więc z czym do ludzi??? myślisz, że Twoje 6000 to dużo?? echhh dorośnij

Tutaj definitywnie widzę, że nie masz tylu lat ile podajesz. Desperat... Nie mam ochoty kasować niczego. Daj fotkę tego przebiegu.

a przebieg w Zetce mam porównywalny, MISZCZU!!!, w tym miejscu znowu pokazałeś, że uważasz się za the best... 6000 to nic!!!

O widzę, że zetka odmłodniała. Ogarnij się o czym, ty wgl. piszesz, bo śmieszny się robisz, nie banuję jeszcze ciebie, bo chce się jeszcze chwile pośmiać. Jakie historie jeszcze stworzysz? 45 lat, 10 tyś przebiegu, następnie porównywalny. hmmm Żal mi ciebie, dzieciaku. Mowa jest srebrem, milczenie złotem. Teraz wychodzi na to, że jesteś głąbem. Zajmujesz mi, mój cenny czas, jeśli na prawde coś chcesz, to napisz, o co ci chodzi.

"Uważam, że jestem the best, bo mam 6000 km, z czego przed chwilą napisałem, że to jest nic." hmmm Nie mam pytań.


Pozatym

http://naforum.zapodaj.net/images/9cb63ba5a383.jpg


W 2,5 miesiąca nabić 8,5k przebiegu, ładnie. Nie błaźnij się, fajne laczki, 45 latku.


Jedyne co ci wyszło na tym forum, to mniej więcej ta zetka. Całkiem fajny pomysł.


A jeszcze jedno

WSZYSCY śmieją się z takich adminów, którzy straszą

Głąbie... kto tu straszy o jakichkolwiek warnach, napisałem ci o twoim olbrzymim OFFTOPIE i że ci TO DARUJE. Człowieku...
Nie myśl sobie, że nie będę nic robił, kiedy ktoś rozwala temat i robi mega offtop (PRZECIEŻ ADMIN NIE MOŻE STRASZYĆ)... Zmień dilera.

Offline

 

#34 2011-05-22 22:19:22

oldboy

Gość

Re: Hamowanie Silnikiem

admin jeździł sprzętami za 25 tyś... łał, powinszować!!!! to naprawdę czyni z człeka ZNAFCĘ...

Jesteś JEDYNYM ZNANYM MI OBECNIE ADMINEM, który do użytkowników forum zwraca się per Głąbie, *****, itd... ja nigdy czegoś takiego nie pisałem, o czyjej kulturze to świadczy?????? uważni czytelnicy widzą,,,,, a zapomniałem oni mają 15 lat a Ty 25.... jesteś MISZCZEM, hehe

Ja nie chcę litości łaskowco adminie, że mnie nie zbanowałeś!!! JA CHCĘ, żebyś usunął moje konto!!!!!!!!! takie to trudne??? taaaa, userzy zobaczą, że inni odchodzą i da im to do myślenia??? ech

kasuj, w tym momencie, i nie ban, tylko likwiacja konta, bo już nie wrócę, są ciekawsze fora

A swój czas przede wszystim marnujesz na pisanie swoich wątpliwych opinii o Zetce na tym forum ;-)

Ostatnio edytowany przez oldboy (2011-05-22 22:21:09)

 

#35 2011-05-22 22:22:41

 PickNick

http://oi58.tinypic.com/nbviuo.jpg

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 2630
Punktów :   17 
Pojazd: Yamaha fz1 Fazer

Re: Hamowanie Silnikiem

Tylko do ciebie tak napisałem, bez ogródek

Jeb*ięty człowiek.

Offline

 
Liczniki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetka50.pun.pl Skup monet